+90212 294 84 85 - +90538 201 48 05 - +90553 632 02 12 info@elektroart.com.tr

english

Hayvan Ambulansı Araç Üstü Sistemi

Hayvan Ambulansı Araç Üstü Sistemi

Ürün - Proje Özellikleri

 

ELEKTROART ARAÇ ÜSTÜ HAYVAN AMBULANSI SİSTEMLERİ

Elektroart Mühendisleri tarafından tasarlanan sistem tamamen yerli üretim olup sürekli olarak güncel yazılıma sahiptir.

-Araç içi Kapasitif 3 inch Full dokunmatik kontrol paneli.

Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen yazılım sayesinde kontrol paneline istenilen yazı ve semboller kolaylıkla entegre edilebilmektedir. vms yazı kontrolü ,tepe lambaları kontrolü, yan aydınlatma kontrolü panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Sistem ile ilgili arıza kodlarını hafızasına alarak arıza durumunda kolay arıza tespiti sağlar.

-Alt VMS  yol bilgisi hava durumu gibi bilgileri sürücülere aktarır.

Araç içerisinden belirlenen yazı komutları kontrol paneli sayesinde alt kısımda bulunan VMS mesaj panosunda görüntülenir. Mesaj panosunda bulunan yazılar müşterinin isteğine göre yazılabilir özelliktedir.

-Tepe lambası.

Araç içindeki kontrol panelinden kontrol edilerek sistem üzerindeki 2 adet sarı tepe lambasını aktif edilebilmekte çakarlı mod gibi faklı modlarda çalışabilmektedir.

- Çalışma aydınlatmaları.

Aracın sağ ve sol yanında bulunan aydınlatma lambaları araç içindeki kontrol panelinden  kontrol edilmekte olup. Acil durum yol çalışması gibi durumlarda 27w gücü ile mevcut ortamı aydınlatmak için kullanılır. 

-Uzaktan Kontrol.

Cep telefonuna yüklenen yazılım sayesinde bluetooth ile araç içinde olmadan dışarıdanda VMS sistemini kontrol edebilme özelliği.