+90212 294 84 85 - +90538 201 48 05 - +90553 632 02 12 info@elektroart.com.tr

english

Araç Üstü VMS sistemleri

Araç Üstü VMS sistemleri

Ürün - Proje Özellikleri

Araç Üstü VTS Sistemleri

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ürün - Proje Özellikleri

ELEKTROART ARAÇ ÜSTÜ VMS İKAZ SİSTEMLERİ FULL SİSTEM

Elektroart Mühendisleri tarafından tasarlanan sistem tamamen yerli üretim olup sürekli olarak güncel yazılıma sahiptir.

-Araç içi Kapasitif 7 veya 4  inch Full dokunmatik kontrol paneli.

Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen yazılım sayesinde kontrol paneline istenilen yazı ve semboller kolaylıkla entegre edilebilmektedir. vms yazı kontrolü, vms sembol kontrolü, ikaz ok işaretleri, tepe lambaları kontrolü, yan aydınlatma kontrolü panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Sistem ile ilgili arıza kodlarını hafızasına alarak arıza durumunda kolay arıza tespiti sağlar.

-Arka VMS  yol bilgisi hava durumu gibi bilgileri sürücülere aktarır.

Araç içerisinden belirlenen yazı komutları kontrol paneli sayesinde alt kısımda bulunan VMS mesaj panosunda görüntülenir. Mesaj panosunda bulunan yazılar müşterinin isteğine göre yazılabilir özelliktedir.

 

-İkaz Ok İşaretleri.

Yol kapatma, yol bölme, şerit kapatma işlemleri için sağ ok, sol ok, çarpı modları araç içindeki kontrol panelinden kontrol edilmektedir. 24 adet sarı led modülü 2 adet beyaz çakar modülü bulunmakta her bir modül içinde 21w gücünde power led mevcuttur. Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmış robotik kollar ve elektronik sensörler sayesinde saniyeler içerisinde açılıp aktif olmaktadır.

-Tepe lambası.

Araç içindeki kontrol panelinden kontrol edilerek sistem üzerindeki 2 adet sarı tepe lambasını aktif edilebilmekte çakarlı mod gibi faklı modlarda çalışabilmektedir.

- Çalışma aydınlatmaları.

Aracın sağ ve sol yanında bulunan aydınlatma lambaları araç içindeki kontrol panelinden  kontrol edilmekte olup. Acil durum yol çalışması gibi durumlarda 27w gücü ile mevcut ortamı aydınlatmak için kullanılır. 

-Uzaktan Kontrol.

Cep telefonuna yüklenen yazılım sayesinde bluetooth ile araç içinde olmadan dışarıdanda VMS sistemini kontrol edebilme özelliği. (opsiyonel)

-Hidrolik sistem.

Araç üstü yatar ok sisteminin saniyeler içerisinde (5 Saniye ) açılıp kapanmasına olanak sağlayan sistemdir. Hidrolik piston ve ana powerpack ünitesinden oluşmaktadır.

- Fiber Koruma 

Araç üstü sistemin etrafında çevrili fiber koruma sayesinde hem sistem dış etkenlerden korunmaktadır hem de araç ile yumlu estetik görsel oluşturmaktadır. 

Sistem şasesi isteğe göre galvaniz, sac elektrostatik boyalı ve alüminyum yapıda üç farklı model olarak üretilebilmektedir.