+90212 294 84 85 - +90538 201 48 05 - +90553 632 02 12 info@elektroart.com.tr

english

Araç Üstü VMS İkaz Sistemleri

Araç Üstü VMS İkaz Sistemleri

Ürün - Proje Özellikleri

ELEKTROART ARAÇ ÜSTÜ VMS İKAZ SİSTEMLERİ FULL SİSTEM

Elektroart Mühendisleri tarafından tasarlanan sistem tamamen yerli üretim olup sürekli olarak güncel yazılıma sahiptir.

-Araç içi Kapasitif 7 inch Full dokunmatik kontrol paneli.

Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen yazılım sayesinde kontrol paneline istenilen yazı ve semboller kolaylıkla entegre edilebilmektedir. vms yazı kontrolü, vms sembol kontrolü, ikaz ok işaretleri, tepe lambaları kontrolü, yan aydınlatma kontrolü panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Sistem ile ilgili arıza kodlarını hafızasına alarak arıza durumunda kolay arıza tespiti sağlar.

-Alt VMS  yol bilgisi hava durumu gibi bilgileri sürücülere aktarır.

Araç içerisinden belirlenen yazı komutları kontrol paneli sayesinde alt kısımda bulunan VMS mesaj panosunda görüntülenir. Mesaj panosunda bulunan yazılar müşterinin isteğine göre yazılabilir özelliktedir.

-Üst VMS yol durumunu Trafik sembolleri ile belirtir.

Araç içerisinden belirlenen trafik işaretleri sembolleri VMS ekranında yolun durumuna göre değiştirilmektedir. Üst VMS ekranı Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmış robotik kollar ve elektronik sensörler sayesinde saniyeler içerisinde açılıp aktif olmaktadır. Ekranda bulunan semboller  müşterinin isteğine göre yazılabilirdeğiştirilebilir özelliktedir.

-İkaz Ok İşaretleri.

Yol kapatma, yol bölme, şerit kapatma işlemleri için sağ ok, sol ok, çarpı modları araç içindeki kontrol panelinden kontrol edilmektedir. 24 adet sarı led modülü 2 adet beyaz çakar modülü bulunmakta her bir modül içinde 21w gücünde power led mevcuttur. Elektroart mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmış robotik kollar ve elektronik sensörler sayesinde saniyeler içerisinde açılıp aktif olmaktadır.

-Tepe lambası.

Araç içindeki kontrol panelinden kontrol edilerek sistem üzerindeki 2 adet sarı tepe lambasını aktif edilebilmekte çakarlı mod gibi faklı modlarda çalışabilmektedir.

- Çalışma aydınlatmaları.

Aracın sağ ve sol yanında bulunan aydınlatma lambaları araç içindeki kontrol panelinden  kontrol edilmekte olup. Acil durum yol çalışması gibi durumlarda 27w gücü ile mevcut ortamı aydınlatmak için kullanılır. 

-Uzaktan Kontrol.

Cep telefonuna yüklenen yazılım sayesinde bluetooth ile araç içinde olmadan dışarıdanda VMS sistemini kontrol edebilme özelliği.