+90212 294 84 85 - +90538 201 48 05 - +90553 632 02 12 info@elektroart.com.tr

english

Akülü Sandalye Şarj İstasyonu

Akülü Sandalye Şarj İstasyonu

Ürün - Proje Özellikleri

ENGELLİ ARAÇ ŞARJ İSTASYONU - AKÜLÜ SANDALYE ŞARJ İSTASYONU

 

Engelli şarj istasyonu; Akülü sandalye şarj istasyonu endüstriyel şartlara dayanıklı, gerek iç mekan gerekse dış mekanda sorunsuz çalışabilen üzerinde 2 aracı aynı anda hızlı ve sorunsuz şarj edebilecek güç ünitelerine sahip, üzerindeki ledli aydınlatma ve işaretlemelerle fark edilebilen düşük güç tüketimi ile çevre dostu, sisteme entegre sesli yönlendirme hoparlörleri ile kullanıcıyı yönlendiren, aynı zamanda akü şarj seviyesi ve durumunu sesli olarak bilgilendirme yapan son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş bir üründür.

 

ENGELLİ ARAÇ ŞARJ İTASYONU GENEL ÖZELLİKLERİ;

* Engelli Araç Şarj İstasyonu 550 x 425 x 1600 mm ölçülerinde üretilmektedir.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu aydınlatma IP67 düşük enerji tüketimli Samsung ledler ile sağlanmaktadır.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu güç ünitesi engelli araç akü tiplerine uygun, minimum 16.5A çıkış gücüne sahip hızlı şarj yetenekli.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu kontrol ünitesi mikrodenetleyici tabanlı, akü değerlerine göre güç ünitesini kontrol eden, güç ünitesi ve bilgisayar arasındaki bağlantıyı kuran, şarj başladı, şarj seviyesi bilgilerini kontrol eden, sıcaklık sensörleri sayesinde, ısıtıcı veya fanları aktif eden Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş modüldür.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu kablo toplayıcı en son teknoloji ile üretilmiş, akü şarj kablolarının dışarıda kalmamasını sağlayan şarj kablosu toplayıcısıdır çek bırak mantığı ile çalışmaktadır.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu yazılım sesli olarak, akü seviyeleri, talimatlar, kontrol edildiği ElektroART bünyesindeki Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş platformdur.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu üretim hatalarına karşı 2 yıl garantimiz altındadır.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu UV ışınlarına dayanıklıdır.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu -20 °C ile + 60 °C arası sıcaklıklara karşı dayanıklıdır.

* Engelli Araç Şarj İstasyonu aşınmaya, çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır

* Engelli Araç Şarj İstasyonu herkes için görülebilir, manevra alanının geniş olduğu alanlarda kullanılmalıdır.